MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz

Ekskluzywny zabieg odżywczy polecany do cer dojrzałych, suchych oraz z oznakami starzenia. Dzięki połączeniu nowatorskich preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL z możliwością wykorzystania technologii Kliniki Supramed.

Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzana jest diagnoza oraz wywiad kosmetyczny.

Jest to integralny i niezbędnym element każdego zabiegu w Klinice Supramed.

Pozwala na ustalenie najbardziej odpowiedniego programu pielęgnacyjnego zarówno w gabinecie, jak i w domu, a także daje wskazówki przy planowaniu długofalowej pielęgnacji.

Na początku zabiegu, po zmyciu i demakijażu, wykonywany jest peeling, który doskonale oczyszcza skórę i przygotowuje ją do dalszych czynności pielęgnacyjnych. W zależności od wskazań wykonywany jest peeling enzymatyczny lub peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja lub oxybrazja. Kolejnym etapem jest POBUDZAJĄCY MASAŻ, na twarz, szyję i dekolt nakładana jest specjalna odżywcza maska z olejem Monoi. Następnie, w zależności od wskazań wykonywany jest MASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERIS lub autorski MASAŻ LIFTINGUJĄCY.

To naturalna, niezwykle skuteczna stymulacja skóry, która zmniejsza oznaki starzenia, poprawia owal twarzy oraz usuwa objawy stresu. Na zakończenie nakładana jest dobrana do indywidualnych potrzeb skóry maska: ALGAE EXTRACT lub MODELING MASK. Mają one działanie rewitalizujące, liftingujące oraz wzmacniają działanie preparatów nakładanych we wcześniejszych etapach zabiegu.

SPEKTAKULARNE EFEKTY ZABIEGU**:

  • wygładzenie skóry o 25%
  • zmniejszenie głębokości zmarszczek nawet o 52%
  • redukcja ilości zmarszczek o 34%
  • 100% badanych potwierdza poprawę nawilżenia oraz uzupełnienie lipidów w skórze.

Cena: 190 zł 

(w skład zabiegu wchodzi oczyszczanie, peeling kawitacyjny, waterpeeling)