O nas

Klinika Supramed powstała z zamiłowania do jednego z najpiękniejszych miasteczek w Polsce – Supraśla. Postanowiliśmy połączyć doświadczenie oparte na zaawansowanych technologiach medycznych z szacunkiem do piękna ludzkiego ciała i duszy i sił przyrody.

Stworzyliśmy miejsce, w którym pragniemy podarować naszym Klientom specjalistyczne zabiegi nowoczesnej medycyny i ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. Dbamy o Państwa zdrowie i piękno, a także – dzięki spokojowi, wyjątkowej przyrodzie i unikalnej kulturze Supraśla – relaks w uzdrowiskowych warunkach.

Właścicielem marki jest Instytut Technologii Medycznych Sp. z o.o.
ul. Zacherta 14 lok 5, 16-030 Supraśl
NIP: 9662106989
KRS: 0000643697

Zespół

Zespół Kliniki Supramed tworzą współpracujący lekarze specjaliści:

Dermatolodzy

  • Dr Marta Wilkowska – Trojniel

Ginekolodzy:

  • Dr hab. Paweł Knapp
  • Dr Małgorzata Fogiel
  • Dr Monika Zbucka – Krętowska
  • Dr Zbigniew Kowalczuk
  •  Dr Tomasz Fedeńczuk

Na co dzień zaopiekują się Państwem
kosmetolożki i kosmetyczki:

Menedżerka kliniki
Beata Hościło

Jestem dyplomowana kosmetyczką, pracująca w zawodzie od 2003 roku. Pasje i zainteresowania łączę z zawodem. Moje podejście do Klienta cechuje się holistyczna konsultacja kosmetologiczna. Zwracam uwagę na nasze wnętrze ale i na czynniki zewnętrzne takie  jak środowisko, klimat, warunki pracy, używane kosmetyki. Dobieram składy kosmetyków, pielęgnację domową i zabiegi, by znaleźć przyczynę problemów ze skórą konsultuję zabiegi z lekarzami.

Kosmetolożka
Joanna Kuczyńska – Dołganiuk

Od ponad 8 lat jestem kosmetologiem. Praca, którą wykonuję sprawia mi wiele przyjemność i jest moją wielką pasją, którą chcę zarażać wszystkich pragnących dowiedzieć się czegoś więcej o prawidłowej pielęgnacji zdrowia i urody. Prowadzę zajęcia na kierunkach kosmetologicznych na  Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, gdzie mogę dzielić się ze swoimi studentami zdobytą do tej pory wiedzą i umiejętnościami z zakresu kosmetologii estetycznej. Nieustanny rozwój jest moim hasłem przewodnim, a swoją pasje łącze z zaangażowaniem i doświadczeniem. 

Kosmetyczka
Paulina Roszkowska

Od blisko 7 lat jestem dyplomowaną techniczką usług kosmetycznych oraz stylistką paznokci. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w renomowanym gabinecie kosmetycznym w Białymstoku, a następnie w prowadzonym przez siebie mobilnym salonie kosmetycznym. Specjalizuję się w kosmetyce pielęgnacyjnej i upiększającej twarzy i ciała oraz w stylizacji paznokci . To co robię jest moją pasją. Bardzo cenię sobie profesjonalizm. Staram się wciąż rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Dlatego biorę udział w szkoleniach i warsztatach, a także uczestniczę w pokazach renomowanych firm kosmetycznych. Największą satysfakcję sprawia mi uśmiech na twarzach moich Klientek i Klientów po wykonanym przez mnie zabiegu.

PAKIETY

W Supraślu nie sposób się nie zakochać. Zapraszamy do doświadczenia bliskości kultury, piękna przyrody, uroków uzdrowiska połączonych z pakietami pielęgnacyjnymi w Klinice Supramed.

WIĘCEJ