Rewitalizacja pochwy, warg sromowych i krocza

Zabiegi rewitalizacji i liftingu pochwy, warg sromowych i krocza wykonywane są przy wykorzystaniu lasera Mona Lisa Touch. Laser Mona Lisa Touch uznawany jest obecnie za najnowocześniejsze i najbardziej skuteczne urzadzenie przeznaczone do zabiegów ginekologii estetycznej . Laser oddziaływuje na ściany pochwy lub warg sromowych, powodując tzw. fototermiczne, nieablacyjne napiecie i obkurczenie pochwy.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg trwa około 30 minut, jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Do pochwy wprowadzana jest specjalna głowica 360⁰ – opracowana przez ekspertów MonaLisa Touch, która umożliwia naświetlanie laserem śluzówki na całej jej powierzchni. Następnie lekarz wykonujący zabieg powoli wycofuje głowicę w sposób umożliwiający zadziałanie terapeutycznej wiązki na całej długości pochwy oraz w przedsionku i wejściu do pochwy.

 

EFEKTY

Już w ciągu miesiąca po zabiegu ściany pochwy stają się jędrniejsze. Czas ten potrzebny jest do poprawy jakości kolagenu w tkance oraz pobudzenia fibroblastów do wytworzenia nowych włókien kolagenowych. Ponadto poprawie ulega nawilżenie pochwy. Dzięki temu odczuwalnie wzrasta satysfakcja i komfort życia seksualnego oraz seksualna pewność siebie. Efekty utrzymują się mniej więcej rok chociaż zadowolenie z zabiegu może utrzymywać się dłużej w zależności od nasilenia objawów przed pierwszym zabiegiem oraz potrzeb pacjentki. Dla uzyskania optymalnego efektu może zajść konieczność powtórzenia zabiegu, co zostanie ocenione wspólnie z pacjentką, na podstawie jej odczuć, podczas wizyty kontrolnej.

 

PIERWSZE DNI PO ZABIEGU

W ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu może pojawić się przemijające uczucie niewielkiego dyskomfortu w pochwie oraz może wystąpić wysięk surowiczy wymagający noszenia wkładek higienicznych. Oba objawy ustępują zwykle w ciągu tygodnia po zabiegu.

PAKIETY

W Supraślu nie sposób się nie zakochać. Zapraszamy do doświadczenia bliskości kultury, piękna przyrody, uroków uzdrowiska połączonych z pakietami pielęgnacyjnymi w Klinice Supramed.

WIĘCEJ